Úvod

Obrázek

Ukázky

Tipy

Šablony

Kytka

Vetrník

Dekorace

 

 

 

  

ŠABLONY

Jako předlohu můžete použít jakýkoliv obrázek. Ze začátku jsem si obrázky sama kreslila nebo obkreslovala a překreslovala z různých knížek. Použít se dají omalovánky pro děti a nejlepší je probrouzdat se internetem. V současné době je na netu tolik šablon, že si vybere každý. Zde vám uvádím pár odkazů.

http://www.peppitext.de/WiCo1/index.html –  obrovská zásobárna předloh, mnoho kategorií, například šablony elfů, Aladina, kovbojů a indiánů a strašně moc dalších, například pře sto obrázků psů. Myslím, že každý tu najde, co hledá.

http://uschis-window-color.th-w.com/html/window_color.html - velice obsáhlá stránka s tématicky řazenými šablonami, například spousta lodí a majáků. 

http://www.feldis.de/Malvorlagen/Malvorlagen.htm - usměje se na vás tchoř a nabídne vám jestli chcete zvířata, Vánoce, Halloween nebo něco dalšího. Velice originální předlohy, moc se mi líbí - plno potrhlých zvířátek :) 

http://www.coloring-page.com – Stránka plná obrázků, které jsou určeny pro děti jako omalovánky. Obrázky jsou černobílé a dají se snadno vytisknout. Je tu velké množství témat, jako zajímavost například obrázky Barbie nebo Pokémona.

http://www.schimpfies-welt.de  - Na těchto stránkách je v odkazu Vorlagen 35 kategorií. Obsahují i barevné předlohy. Je tu také možnost online omalovánek. Jsou tu obrázky například na téma štěstí :)  

http://www.sesselpupser.net - Na levé straně je menu, kde kliknete na Malvorlagen. Je zde seznam kategorií – u každé je uveden počet obrázků a také kolik z nich je nových. Prý více než 3000 předloh. Jsou tu například obrázky z abecedy.

http://www.fegerlein.com – V levém menu klikněte na odkaz Window Color a v modré tabulce se vám zobrazí jednotlivé kategorie, po dalším klinutí zde již máte samotné náhledy. Pod náhledy je odkaz na další stránku. Je tu mnoho předloh, ale některé obrázky po klinutí na náhled nefungují.

http://www.hugolescargot.com/coloriage.htm - Francouzské stránky s předlohami obsahují například obrázky Garfielda nebo Supermana.

  http://www.kleurplaat.pagina.nl  - Stránka plná předloh a šablon všeho druhu a odkazů na jiné stránky. K projití všeho potřebujete hodně trpělivosti.

http://www.sweetnews.de/coloringbook/malvorlagen.htm - Na této stránce se vám zobrazí několik náhledů. Pod nimi jsou další kategorie – Vánoce, Velikonoce, zvířata a Hledá se Nemo. Jsou to takové jednoduché pěkné obrázky.

http://www.gratis-topangebote.de  - Tyto stránky nabízejí 9 originálních kategorií předloh. Opět musíte kliknout na odkaz Vorlagen a jednotlivé kategorie se vám rozbalí v menu nalevo. Není zde mnoho obrázků.

http://www.malvorlagen.net  - Když kliknete na odkaz Galerie, můžete si prohlédnout již hotová díla. K tomu abyste mohli používat všechny šablony musíte být zaregistrovaní a platit, ale pokud kliknete na Vorlagen a dále Kostenlose vorlagen, tak máte k dispozici několik obrázků. 

http://www.fensterbild.de/ - Vpravo v menu máte již samotné kategorie obrázků. Mnoho z nich je vymalovaných, pěkná inspirace.

http://cathycreatif.free.fr/modeles.php?param=modeles - Další francouzské stránky, které obsahují neokoukané předlohy a šablony, například cirkusové, egyptské, strašně moc mandal, sluníček. Najdete tu i ohromnou galerii již hotových děl a podrobné návody na spoustu využití slupovacích barev. Vážně skvělé stránky.

http://home.arcor.de/danielas-funpage/  - V menu v levém rohu klikněte na odkaz WindowColor a rozbalí se vám jednotlivé kategorie. Je tu 13 kategorií – od květin po Vánoce. Některé odkazy ale nefungují a předlohy jsou malé a nedají se zvětšit. Obrázky se zobrazují po dvou, nezapomeňte kliknout nahoře na weitere Vorlagen, aby se zobrazily další.

http://www.barvicky.cz – České stránky o barvách všeho druhu. Dole na stránce je i odkaz na šablony. Také jsou tam ukázky různých děl a internetový obchod.

http://www.window-color-online.de – Kliknete na odkaz Malvorlagen a otevře se vám seznam šablon. Jednotlivé obrázky můžete vybarvit a poslat jako pohlednici.

http://www.happy-windowcolor.de - na této stránce kliknete na Vorlagen a najdete předlohy seřazené podle abecedy.

http://www.bbc.co.uk/cbeebies - Takové zvláštní dětské předlohy. Nejdříve vyberete nějakou postavičku či věc a potom klinete na odkaz print and colour a zobrazí se vám obrázky.

http://www.speelzolder.com/ - Vlevo v menu klikněte na Kleuren a objevíte seřazené předlohy podle abecedy.

http://www.coloring.ws – Nejdříve klikněte na Free coloring pages, a potom se vám již zobrazí jednotlivé kategorie, je tu celkem hodně obrázků.